Szkoła Podstawowa
im. Polskich Noblistów w Drążnej
Osiągnięcia 2018-2019
XVII Memoriał Jarosława Nowickiego - II miesjce w klasyfikacji ogólnej chłopców
Damian Baranowski
gminny Konkurs "Poznaj swoje korzenie" - I miejsce
Jakub Kołodziejczak
V Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża dla Gimnazjalistów i Szkół Podstawowych - etap wojewódzki - III miejsce
Dominika Stępniak, Zuzanna Kukulska, Patryk Mikołajczyk
I Gminne Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Gminy Słupca - I miejsce
Dominika Stępniak, Zuzanna Kukulska, Patryk Mikołajczyk
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Dziewcząt - VII - IX miejsce
Oliwia Król, Dominika Kujawa, Dominika Stępniak, Lidia Bagrowska, Sandra Górna, Wiktoria Sobczak, Martyna Zaparta, Weronika Szymańska
Mistrzostwa Gminy Słupca w Piłce Nożnej Dziewcząt - I miejsce
Nikola Witasik, Weronika Szymańska, Dominika Kujawa, Dominika Stępniak, Oliwia Król, Dominika Najdzińska, Martyna Zaparta
Konkurs Park Trampolin Jump World Września - II miejsce
Wiktoria Krych, Damian Baranowski, Patryk Mikołajczyk
Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego
Daniel Domiński, Michał Król, Dawid Żak
Powiatowy Konkurs "STOP MOWIE NIENAWIŚCI" w kategorii SPOT-szkoły podstawowe - I miejsce
Amelia Głowienkowska, Zuzanna Kukulska, Nikola Witasik, Patryk Mikołajczyk, Dawid Żak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt - V miejsce
 
Dominika Stępniak, Dominika Najdzińska, Maryna Zaparta, Sandra Górna, Justyna Bagrowska, Wiktoria Cierniak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców - VII miejsce
Daniel Domiński, Tomasz Szklarek, Kacper Golak, Krzysztof Śniegowski, Michał Król, Kamil Czerniejewski
Mistrzostwa Gminy Słupca w piłce nożnej chłopców - I miejsce
Kacper Golak, Szymon Golak, Jakub Kuchowicz, Oskar Kusiołek, Tomasz Szklarek, Krzysztof Śniegowski, Kamil Czerniejewski, Michał Król, Daniel Domiński, Dawid Żak
wojewódzki etap Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK - III miejsce
Oliwia Wyrzykiewicz
Regionalna Liga Strzelecka z broni pneumatycznej 2018/2019 w kategorii młodzieży gimnazjalnej - dziewczęta - I miejsce
Dominika Stępniak
Regionalna Liga Strzelecka z broni pneumatycznej 2018/2019 w kategorii młodzieży gimnazjalnej -  chłopcy - I miejsce
Łukasz Kawa
Konkurs języka angielskiego "Let’s revise" - I miejsce
Amelia Głowienkowska, Jan Ratajkowski, Wojciech Mioducki, Adrian Berdziński
Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” - II miejsce
Dominika Stępniak
XIII Turniej Recytatorski "Słowo za słowo" - wyróżnienie
Wiktoria Ciesielska
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w koszykówce chłopców - V-VI miejsce
Tomasz Szklarek, Kacper Golak, Damian Baranowski, Wojciech Mioducki, Michał Król, Bartłomiej Stasiak, Kamil Czerniejewski, Dawid Żak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w piłce ręcznej chłopców - IV-VI miejsce
Damian Baranowski, Kacper Golak, Krzysztof Śniegowski, Igor Matuszak, Tomasz Szklarek, Michał Król, Dawid Żak
Konkurs Recytatorski dla szkół podstawowych  eliminacje rejonowe - wyróżnienie
Wiktoria Ciesielska
Konkurs Recytatorski dla szkół podstawowych  eliminacje rejonowe - wyróżnienie
Julia Gorzelańczyk
Mistrzostwa Gminy Słupca w piłce ręcznej chłopców w kategorii klas VII, VIII i Gimnazjum - I miejsce
Kacper Golak, Szymon Golak, Damian Baranowski, Krzysztof Śniegowski, Tomasz Szklarek, Kamil Czerniejewski, Igor Matuszak, Michał Król, Daniel Domiński, Dawid Żak, Bartłomiej Staszak
XVII Gminny Konkurs Recytatorski - I miejsce w kategorii klas VII-VIII
Wiktoria Ciesielska
XVII Gminny Konkurs Recytatorski - II miejsce w kategorii klas IV-VI
Julia Gorzelańczyk
22 Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej „Anioły 2019" w Kazimierzu Biskupim - nagroda
Andrzejewska Kinga, Cierniak Wiktoria, Ciesielska Wiktoria, Czerniejewski Dominik, Jóźwiak Igor, Kamińska Martyna, Kołodziejczak Jakub, Krysiński Mateusz, Sobczak Wiktoria, Staszak Kacper, Strzelczyk Julia, Szczepaniak Agnieszka, Witasik Alan, Żak Daria
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - awans do etapu wojewódzkiego
Oliwia Wyrzykiewicz
Wojewódzki Konkurs "Nie daj szansy AIDS" - II miejsce w etapie powiatowym
Zuzanna Kukulska, Nikola Witasik, Mateusz Kujawa
Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS - wyróżnienie
Patryk Mikołajczyk
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - awans do etapu rejonowego
Adrian Berdziński
Wojewódzki Konkurs Matematyczny - awans do etapu rejonowego
Dominika Stępniak
Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej - III miejsce
Jakub Kuchowicz, Michał Król, Oskar Kusiołek, Tomasz Szklarek, Kacper Golak, Szymon Golak, Daniel Domiński, Kamil Czerniejewski, Dawid Żak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju chłopców - IV miejsce
Igor Matuszak, Szymon Golak, Kacper Golak, Tomasz Szklarek, Damian Baranowski, Dawid Żak, Igor Jóźwiak, Kamil Czerniejewski, Michał Król, Krzysztof Śniegowski, Daniel Domiński
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt - VII miejsce
Daria Żak, Martyna Kamińska
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt - V-VIII miejsce
Sandra Górna, Iza Andrzejak, Weronika Szymańska, Nikola Witasik, Dominika Najdzińska, Daria Żak, Justyna Bagrowska, Oliwia Król, Dominika Kujawa
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt - II miejsce
Daria Żak, Martyna Kamińska
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - III miejsce
Dawid Żak, Michał Król
Mistrzostwa Gminy Słupca w Unihokeju Chłopców - I miejsce
Szymon Golak, Kacper Golak, Igor Matuszak, Damian Baranowski, Tomasz Szklarek, Krzysztof Śniegowski, Michał Król, Kamil Czerniejewski, Dawid Żak, Igor Jóźwiak, Dominik Stasiak, Daniel Domiński
Mistrzostwa Gminy Słupca w Unihokeju Dziewcząt - III miejsce
Nikola Witasik, Sandra Górna, Weronika Szymańska, Justyna Bagrowska, Oliwia Król, Dominika Kujawa, Dominika Najdzińska
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców - VI miejsce
Tomasz Szklarek, Krzysztof Śniegowski, Jakub Kuchowicz, Oskar Kusiołek, Damian Baranowski, Kamil Czerniejewski, Bartłomiej Stasiak, Kacper Golak, Wojciech Mioducki, Igor Jóźwiak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt - VII miejsce
Sandra Górna, Wiktoria Cierniak, Natalia Pawlak, Katarzyna Płużyńska, Dominika Najdzińska, Weronika Mikołajczyk, Julia Wilczewska, Martyna Zaparta, Kinga Matuszewska, Emila Wróblewska
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Badmintonie Chłopców - III miejsce
Mateusz Chmiel, Wojciech Rewers
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Badmintonie Dziewcząt - V-VII miejsce
Oliwia Król, Dominika Kujawa
 
Osiagnięcia 2017-2018
IV Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK dla gimnazjalistów - III miejsce
Natalia Król, Dominika Purul, Adam Dobrowolski
Gminny konkurs na Profilaktyczną Grę uliczną na 100-lecie Niepodległej (Gminny Dzień Profilaktyki) - I miejsce
Dominika Purul, Zuzanna Kukulska i Nikola Witasik
Gminny Konkurs Wiedzy Zdrowotnej i Profilaktycznej (Gminny Dzień Profilaktyki) - I miejsce

Konkurs BRD Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - etap gminny - II miejsce w etapie powiatowym
Daniel Domiński, Michał Król i Dawid Żak
Konkurs BRD Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - etap gminny - I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych - awans do etapu powiatowego
Daniel Domiński, Michał Król i Dawid Żak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt - V miejsce
 
Justyna Gronowska, Wiktoria Nowaczyk, Weronika Mikołajczyk, Dominika Najdzińska, Sandra Górna, Iza Andrzejak
klasyfikacja indywidualna:
Justyna Gronowska - 8 miejsce
Wiktoria Nowaczyk - 9 miejsce
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - chłopcy - V miejsce
Daniel Domiński, Mateusz Radecki, Tomasz Szklarek, Adrian Tecław, Robert Waszak, Michał Król
Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta - V miejsce
 
 
 
Sandra Górna, Waleria Pawela, Weronika Mikołajczyk, Dominika Najdzińska, Dominika Stępniak, Justyna Gronowska, Wiktoria Nowaczyk, Kamila Kwiecińska, Martyna Miara, Natalia Żak
klasyfikacja indywidualna:
100 m - Sandra Górna - VIII miejsce
600 m - Justyna Gronowska - III miejsce
pchnięcie kulą - Martyna Miara - VI miejsce
sztafeta 4x100 m - Justyna Gronowska, Dominika Stępniak, Sandra Górna, Dominika Najdzińska - IV miejsce
Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna - chłopcy - V miejsce
 
Oskar Zawodny, Krzysztof Śniegowski, Damian Baranowski, Tomasz Szklarek, Adam Gołębiewski, Daniel Domiński, Kamil Sikorski, Kacper Golak, Robert Waszak, Mateusz Radecki
klasyfikacja indywidualna:
100 m - Damian Baranowski - X miejsce
300 m - Oskar Zawodny - IV miejsce
1000 m - Tomasz Szklarek - IX miejsce
             Daniel Domiński - X miejsce
sztafeta 4x100 m - Damian Baranowski, Oskar Zawodny, Adam Gołębiewski, Robert Waszak
skok w dal - Krzysztof Śniegowski - V miejsce
Mistrzostwa Gminy Słupca w piłce nożnej w kategorii dziewcząt - IV miejsce
Martyna Miara, Wiktoria Szygenda, Dominika Stępniak, Dominika Kujawa, Oliwia Król, Justyna Gronowska, Sandra Górna, Weronika Mikołajczyk
Mistrzostwa Gminy Słupca w piłce nożnej w kategorii chłopców - II miejsce
Tomasz Szklarek, Kacper Golak, Jakub Kuchowicz, Dawid Żak, Mateusz Radecki, Daniel Domiński, Wojciech Blimka, Michał Król, Oskar Zawodny
Turniej Zawodowców w kategorii: ślusarz - II miejsce
Michał Romański
Turniej Zawodowców w kategorii: sprzedawca - II miejsce
Ewaryst Romblewski
Turniej Zawodowców w kategorii: technik pojazdów samochodowych - III miejsce
Adam Dobrowolski
VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny LICZMANY
- III miejsce indywidualnie
Paulina Piotrowska
VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny LICZMANY
- II miejsce zespołowo
Oliwia Wyrzykiewicz, Dominika Stępniak, Paulina Piotrowska
Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK - etap okręgowy 10 miejsce
Natalia Król
XII Konkurs Recytatorski "Słowo za słowo" Eliminacje Międzypowiatowe - nagroda
Samanta Pietrzak
XII Konkurs Recytatorski "Słowo za słowo" Eliminacje Międzypowiatowe - wyróżnienie
Dominika Purul
XII Konkurs Recytatorski "Słowo za słowo" Eliminacje Międzypowiatowe - wyróżnienie
Andżelika Skoczkowska
XIII Regionalnego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej
- II miejsce
Roksana Chojnacka
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Dominika Purul - awans do etapu rejonowego
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców - VI-VII miejsce
Damian Baranowski, Michał Król, Kacper Golak, Kamil Czerniejewski, Tomasz Szklarek, Krzysztof Śniegowski, Oskar Zawodny, Mateusz Podlasiński, Dawid Żak
Mistrzostwa Gminy Słupca w Piłce Ręcznej Dziewcząt
- II miejsce
Dominika Kujawa, Weronika Mikołajczyk, Oliwia Król, Dominika Najdzińska, Sandra Górna, Justyna Gronowska, Wiktoria Szygenda, Martyna Miara, Natalia Król
Mistrzostwa Gminy Słupca w Piłce Ręcznej Chłopców
- II miejsce

XI Archidiecezjalny Konkurs Biblijny dla Młodzieży Gimnazjalnej „Idźcie i głoście” – za przykładem pierwszych Apostołów Chrystusa
etap szkolny: Oliwia Wyrzykiewicz, Natalia Król, Natalia Żak, Zuzanna Kukulska, Patryk Mikołajczyk, Andżelika Skoczkowska, Wiktoria Krych
etap rejonowy: Paulina Piotrowska, Dominika Purul
XVI Gminny Konkurs Recytatorski - III miejsce
Kinga Gronowska
21. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej Anioły 2018 - nagroda dla Najlepszego Aktora w Konkursie Przedstawień Jasełkowych
Samanta Pietrzak
21. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej Anioły 2018 - nagroda w Konkursie Przedstawień Jasełkowych
Natalia Król, Mateusz Radecki, Paryk Mikołajczyk, Dominika Purul, Andżelika Skoczkowska, Samanta Pietrzak, Roksana Chojnacka, Dawid Żak, Dominika Stępniak, Wiktoria Krych, Martyna Miara, Piotr Skowroński
I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek
Natalia Król, Mateusz Radecki, Paryk Mikołajczyk, Dominika Purul, Andżelika Skoczkowska, Samanta Pietrzak, Roksana Chojnacka, Dawid Żak, Dominika Stępniak, Wiktoria Krych, Martyna Miara, Piotr Skowroński
XI Przegląd Zespołów Jasełkowych i Kolędniczych
- wyróżnienie
Natalia Król, Mateusz Radecki, Paryk Mikołajczyk, Dominika Purul, Andżelika Skoczkowska, Samanta Pietrzak, Roksana Chojnacka, Dawid Żak, Dominika Stępniak, Wiktoria Krych, Martyna Miara, Piotr Skowroński
XIII Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej - awans do finału
Roksana Chojnacka
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap powiatowy
Natalia Król - I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego

Oliwia Wyrzykiewicz - VIII miejsce,
Patryk Mikołajczyk - X miejsce
XXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej
Samanta Pietrzak - recytacja wyróżnienie
Roksana Chojnacka - śpiew III miejsce
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Drużynowym Badmintonie Chłopców - V miejsce

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej - IX-XIII miejsce
Daniel Domiński, Jakub Kuchowicz, Kamil Czerniejewski, Kacper Golak, Oskar Zawodny, Mateusz Kukulski, Wojciech Blimka, Tomasz Szklarek, Mateusz Radecki, Krzysztof Śniegowski
Powiatowy Konkurs Recytatorski Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej
Samanta Pietrzak - I miejsce
Roksana Chojnacka - III miejsce
Powiatowa konferencja "Dzieci dla dzieci o przemocy"
-I miejsce
Weronika Gorzelańczyk
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt - V-VI miejsce
Weronika Gorzelańczyk, Sandra Górna
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - III miejsce
Michał Król, Dawid Żak

Mateusz Kukulski, Krzysztof Śniegowski, Mateusz Podlasiński, Dawid Żak, Mateusz Radecki, Oskar Zawodny, Michał Król, Mateusz Czerniak, Kamil Czerniejewski, Tomasz Szklarek

Sandra Górna, Iza Andrzejak, Oliwia Król, Dominika Kujawa, Dominika Najdzińska, Dominika Stępniak, Justyna Gronowska, Kamila Kwiecińska, Natalia Król, Martyna Miara
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Badmintonie Dziewcząt - V-VI miejsce
Oliwia Król, Dominika Kujawa

Mateusz Chmiel, Wojciech Rewers, Michał Król
Mistrzostwa Gminy Słupca w Unihokeju Chłopców
- III miejsce
Rewers Wojciech, Dominik Stasiak, Damian Baranowski, Mateusz Podlasiński, Daniel Domiński, Dawid Żak, Mateusz Radecki, Oskar Zawodny, Michał Król, Mateusz Czerniak, Kamil Czerniejewski, Tomasz Szklarek
Mistrzostwa Gminy Słupca w Unihokeju Dziewcząt
- II miejsce
 
Natalia Król, Weronika Mikołajczyk, Dominika Najdzińska, Dominika Kujawa, Dominika Stępniak, Oliwia Król, Justyna Gronowska, Wiktoria Szygenda, Kamila Kwiecińska, Martyna Miara, Sandra Górna, Iza Andrzejak